‎«Мир это книга, и тот, кто не путешествует, читает только одну страницу!!!» (Св. Августин)

четверг, 11 декабря 2014 г.

Підводне королівство


Підводний світ займає 70 % поверхні земної кулі. Велич цього світу викликає відчуття захопленості, дивує і чарує, але в одночас насторожує своїми таємницями. Адже зараз, у час розвитку різних технологій, велика частина підводного світу не підкорилась людській допитливості.
В глибинах морів та океанів існує своє дивне, незрівнянне життя, таке не схоже на те, що оточує нас з вами.Тому не дивно, що нам хочеться заглянути в цей світ і хоч на короткий час стати його поселенцем. Населення цього світу вражає своєю різноманітністю, проте всі вони підкорюються законам, які мало чим відрізняються від законів людства. Тут теж перемагає сильніший, спритніший, хитріший... Для деяких осіб кожен прожитий день - це не аби яка перемога та досягнення.

Перед нами величезний простір для подорожей, який разом будем пізнавати. Ми познайомимося з особливостями флори, завітаємо до місць далеких від людського ока. Спробуємо потоваришувати зі всіма мешканцями глибин: чи то екзотичні риби, чи то довгожителі черепахи, чи то величезниі, нещадні хижаки - всі вони унікальні та особливі. Кожен має свою історію, свій спосіб життя. Таких яскравих кольорів і дивовижних форм на суші просто зустріти неможливо.
Запрошую вас зануритись ненадовго в глибину підводного королівства і помилуватися його красою.

Комментариев нет:

Отправить комментарий